Beylikdüzü Akıllı Ev Sistemleri

Günümüzde artık klasik evlerin yerini son sistem akıllı evler aldı. Akıllı ev sistemleri ile birçok alanda yenilik gelen inşaat sektörü bu sayede oldukça hareketlenmeye başladı. Beylikdüzü akıllı ev sistemleri olarak bu alanda tüm inşa ettiğimiz evleri akıllı sistemde yapmaktayız.

 Beylikdüzü Akıllı Ev Sistemleri Firmasının Özellikleri Nelerdir?

Firmamız son sistem inşaat teknoloji ürünleri kullanarak yeni yaşam alaları yapmaktadır. Beylikdüzü akıllı ev sistemleri olarak bu alanda profesyonel hizmet vermek için inşaat işinde uzman olan ekiple çalışma yapmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu güne en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş durumdadır. Yaptığımız tüm akıllı ev sistemlerinde temel amacımız birçok alanda tasarruf sağlayarak kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak için projelerimizi ona göre tasarlamaktayız.

Beylikdüzü Akıllı Ev Sistemleri Firması

Beylikdüzü Akıllı Ev Sistemleri Firması

Beylikdüzü Akıllı Ev Sistemlerinin Akıllı Ev Uygulama Yöntemleri Nelerdir?

Firmamız akıllı ev sistemleri olarak, ışıklandırma, ısıtma, soğutma, perde, panjur, kamera, alarm sistemleri başta olmak üzer birçok farklı alanda evlere uygulayarak farklı bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca duvar içlerine monte ettiğimiz dokunmatik ekranlar ile birçok merkezi kontrol etme olasılığı sağlamaktayız. Kapı girişlerine el tanıma sistemleri uygulanarak evlerin daha güvenli olmasını sağlamaktayız. Hareketlerinize göre yanan ışıklar oldukça tasarruf sağlamanıza sebep olmaktadır.

Akıllı Evlerin Fiyatları Ne Kadar Olmaktadır?

           Beylikdüzü akıllı ev sistemleri olarak inşa ettiğimiz yaşam alanları metrekaresine göre fiyatları değişmektedir. Ortalama 2+1 daireler 300.000 bin civarında satılmaktadır. Konforu ve kaliteyi bir arada görebileceğiniz akıllı evlerimizden ev sahibi olmak için sizleri de firmamıza bekliyoruz.