Beykent Stor Perde Montajı

NK TEKNİK yapısal, kurgusal ve çevresel tüm ihtiyaçlarınızı tek bir bünyede barındıran misyonuyla işleyişini sürdürüyor. Takdim edilen hizmet kollarından biri de, korniş ve perde montajı faaliyetleridir. Beykent Stor Perde Montajı hizmeti

Beykent Stor Perde Montajı

Beykent Stor Perde Montajı Firması

Stor perdeler; çağdaş görünüm ve ergonomik kullanım özellikleriyle iç mekanlarda, yenilikçi mimari teşkilatlanmaların iz düşümü niteliğinde… İçerdiği renk ve motifler, uygulanacak mekanın spesiyalitesine göre bir içerik zenginliğine sahip. Özel yaşam alanlarının mahremiyet gereksinimine cevap verirken, bu faaliyetin zevkli bir tasarımla bütünleşmesini sağlıyor. Bu sistematik oluşumu dekorasyonunuza dahil etmek için, NK TEKNİK Beykent stor perde montajı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Stor Perde Montajı Nasıl Uygulanır?

Teknik donanıma ve nitelikli teçhizata sahip bir hizmet kapsamında, montajlama adımları şu şekilde atılmaktadır;

  • Takılacak stor perde adedi ve ek tercihler belirlenir.
  • Sabitlenecek yüzey kararlaştırılır. (Duvar, tavan, Pencere Kirişi ve Korniş)
  • Metraj işlemi yapılır.
  • Montaj aparatı ya da mekanizmanın montaj profilinin duvara adaptasyonu için matkapla yer açılır.
  • Sistem, yüzeye sabitlenir.

Tül Stor Perde Montajı

Tül ve perdenin bir arada kullanımında, korniş üzerine montajlama gerekmektedir. Bunun yanı sıra çiftli sistem stor perdeler de tercih edilebilir. Duvara ya da tavana uygulanabilen bu seçenekler, stor perde montajında uygulanan aşamalarla paralellik göstermektedir.

Uzun ömürlü bir kullanımı mümkün kılabilmek için, kaliteli malzeme kullanımı ve doğru uygulama önem teşkil etmektedir. NK TEKNİK bu şartların sağlanmasını ve yüksek performans garantili bir hizmeti vaat etmektedir.