Beykent Korniş Takma

Beykent Korniş Takma; İç mekanlarda ahenkli stiller yaratmak için muhakkak uygun perde ve korniş seçimi gerekmektedir. Dekorasyonu tamamlayan her bir parça özenle seçilmelidir. Perde tercihinde, kullanılacak alanın renk skalası ve mobilyaların ağırlıkta olduğu iç mekan aranjmanı belirleyici olacaktır. Evin her bir bölümü, ofis katları, oteller ve bir çatı altında kurgulanmış tüm dahili mekanlara uygun perde formları mevcut. Bunların ortamla bütünleşmesini sağlayan asli öğe ise kornişlerdir.

Beykent Korniş Takma

Beykent Korniş Takma Firması

Mimarî tercihlerin yarattığı hacim, mekan kurgusunda bazı standart fikirleri beraberinde getirir. Örneğin tercih ettiğiniz perde, gerekli korniş seçimine etki ederken; nereye uygulanacağı ve uygulanacak bölümün biçimsel yapısı, bu tercih sürecinde zorunlu bir eleme konsepti yaratacaktır. Sonuç olarak, görünür alanlarda daha şık ve işlevsel tasarımlar, göze hitap etmeyen detaylarda ise yalnızca işlev odaklı çözümler yeterli olacaktır.

Beykent Korniş Montajı Nasıl Uygulanır?

Kornişler, perdelerin hareket etmesini sağlayan raylı sistemlerdir. Monoray olarak da adlandırılan akıllı sistemlerden, plastik, ahşap ve metal malzemelerden mamul standart sistemlere kadar hepsinde bir montajlama aşaması mevcuttur. Bu işlem; matkap ve çekiç gibi aletlerin kullanımını gerekli kılar. Zaman yönetimi, temiz uygulama, kaliteli malzeme kullanımı gibi avantajlar için NK TEKNİK firmasından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Montajlama işleminde atılan adımlar özetle şu maddelere dayanmaktadır;

  • Kornişe uygun mesafelerde delikler açılır.
  • Pencere duvarı ile gerekli uzaklık ayarlanır.
  • Korniş delikleri tavana işaretlenir.
  • Bu noktalar matkapla delinir.
  • Tavan deliklerine korniş dübeli yerleştirilir.
  • Vidalama aparatıyla duvara tutunması sağlanır.

NK TEKNİK toz torbalı matkap, şarjlı vidalama, kaliteli ve özel dübel kullanımı ayrıca uzman teknik ekibiyle hizmetinizde…