Beşiktaş Korniş Takma

Kornişler, kimilerine göre evin en dekoratif unsuru olan perdelerin güvenli ve emniyetli bir biçimde pencereleri kapatması için olmazsa olmaz aksesuarlar arasındadır. Doğru bir şekilde montajı yapılmazsa evin güzel görünümü için perdenin kalitesi de kurtarmaz.

Beşiktaş Korniş Takma Firması

Her ne kadar Beşiktaş korniş takma konusunda bazı alternatiflere sahip bir ilçe olsa da her semtinde hizmet veren bir firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle Beşiktaş’ın bütün semtlerine (Bebek, Etiler, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Levazım, Levent, Gayrettepe, Ortaköy, Türkali ) korniş montaj hizmeti veren bir firmayı bulmak zordur. İşte bu yüzden bizi seçerek yaygın hizmet ağımızla temiz, estetik ve güvenli bir biçimde perde montajınızı sağlayalım.

Stor perdeden klasik perdeye, zebra perdeden tül perdeye kadar her çeşit perdenin / kornişin montajını sağlayalım. Sektöründe öncü bir firma olarak ayağınıza getirelim.

Bizi Neden Seçesiniz?

Korniş takmak herkesin “harcı” olmamakla birlikte, taşıdığı riskler nedeniyle işin ehline verilmesini gerektiren bir hizmettir. Her evde matkap, elmas matkap ucu, dübel ve benzeri alet ve edevatın bulunması mümkün değildir.

Montaj konusunda deneyimli Beşiktaş korniş takma ustaları firmamız bünyesinde olup, her semte hizmet verebilme becerisine sahip bir firmayız.

Personelimiz güler yüzlü, çözüm odaklı ve anlayışlı bir şekilde hizmet vermektedir. Evinizde kalıcı hasarlar bırakmadan, temiz, dürüst, güven telkin ederek kornişlerinizi itina ile takmaktadırlar. Kornişlerin uzun süre perdenizi tutması için gerekli alet ve edevata sahip olarak, malzeme kalitesinden asla taviz vermiyoruz. İşçilik bakımından deneyimli ve alanında uzman olan montaj ekibimiz matkap kullanımından montaja kadar bu alanda söz sahibidir. Düşme, yaralanma ve sakatlanma gibi riskleri üstlenmeyin. Hemen bizi arayarak keşif sürecinden sonra kornişlerinizi itina ile takalım.