Bahçeşehir Stor Perde Montajı

Bahçeşehir Stor Perde Montajı; Son dönemlerde kullanımı gittikçe artan stor perdelerde, farklı korniş seçenekleri mevcut. Korniş duvar montajı sonrasında, özel bir aparatla perdenin kornişe takılması da gerekiyor. Ofislerde ve evlerde çokça kullanılan stor perdelerin farklı model ve renk seçenekleri mevcut. Ayrıca, üretimde kullanılan malzemeler de kişisel dekorasyonlara uyum sağlaması açısından çeşitlilik gösteriyor.

Bahçeşehir Stor Perde Montajı

Bahçeşehir Stor Perde Montajı Firması

Stor Perde Özellikleri Nelerdir?

Stor perdeler, standart kumaş perdelere göre daha sert bir görünüme sahiptir. ‘Apre’ adı verilen ve kumaşın sertleşmesini sağlayan bir çeşit kumaş kolası kullanılarak üretilmektedir. İç mekan dekorasyonunda işlevsel ve görsel bakımından oldukça tercih edilen stor perdelerin genel özellikleri ise şöyle sıralanabilir;

  • Her zevke hitap eden renk ve model seçenekleri mevcuttur.
  • Leke tutmama özelliğine sahiptir.
  • Kolay temizlenebilir kumaşlardan üretilmektedir.
  • 4-6 yıla kadar sorunsuz bir kullanım sağlar.
  • Polyester, pamuk, keten ve şantuk gibi farklı cins kumaşlardan üretilmektedir.
  • Nemli bir bez yardımıyla tozlar kolayca temizlenebilir.

 

Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Stor perde montajı, standart perde türlerine göre montajlama aşamasında farklılık göstermektedir. Özel montaj aparatları sayesinde işlem kolayca gerçekleştirilebilir. Duvara monte edilebildiği gibi tavana da monte edilebilmektedir. Tavana monte edilecekse pencere mesafesi doğru ayarlanmalıdır. Ayrıca, montaj yapılırken şık bir görünüm elde etmek için; pencereye göre tam ortalı bir konuma getirilmelidir. Aksi takdirde, perdenin estetik görünümü etkisiz kalacaktır. NK TEKNİK firması, gerekli malzeme ve aparatlarla evinizi ve ofisinizi kirletmeden başarılı bir montaj gerçekleştirmektedir. Müşteri destek hattımızı arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.