Bahçelievler Stor Perde Montajı

Stor perdeler bir alüminyum boru üzerine kumaşın zincirli veya yaylı bir mekanizma ile rulo şeklinde sarılması prensibi ile çalışan, dekoratif bir perde çözümüdür. Kumaşının gergin durmasını sağlamak için etek bölümünde bir “lama” profili bulunur. Bu nedenle doğru bir şekilde montajı herkes tarafından yerine getirilemez.

Bahçelievler Stor Perde Montajı Firması

Stor perdelerin tavana, duvara veya doğramaya montajını itina ile yapan ekibimiz, tül perde ve zebra perde montajı konusunda da deneyim, güleryüz ve ustalık sahibidir. Ücret konusunda da müşterilerimizden yüksek fiyatlar talep etmiyoruz. Kaliteyi hizmeti hesaplı ücretlerle almak herkesin ihtiyacıdır. Bu bakımından Bahçelievler stor perde montajı konusunda alternatiflere sahip olsa da siz işi ehline verin ve bizi arayın. Gerek montaj ve bakım hizmeti, gerekse halkla ilişkiler konusunda deneyimli ve iddialı ekimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Stor Perde Montajında Uzmanız

Hem dışarıdan hem de içeriden evin görünümü konusunda ev hanımlarının en çok dikkat ettiği dekorlar perdelerdir. Bu konuda Bahçelievler stor perde montajı hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kaliteli malzemeler kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti veren bir firma olma vizyonunu taşıyoruz. Evinizi kirletmeden, korniş takmanın risklerine maruz kalmadan, uzun yıllar dayanan bir korniş montajının vaadini vermekteyiz. Matkap, elmas matkap ucu, dübel, yıldız tornavida, merdiven, çekiç, korniş gibi her zaman bulunması kolay olmayan malzemeleri dert etmeyin. Profesyonel ekibimiz fazla gürültü çıkarmadan itina ile işini yaparken size de evin diğer işleri ile meşgul olmak kalıyor. Ekibimiz müşteri ilişkileri konusunda da eğitimli olup, güvenle çağırabilirsiniz. Eğer siz de Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, soğanlı, Şirinevler veya Yenibosna’da oturuyorsanız, bizi arayın. Keşif hizmeti sonrası itina ile stor perdenizin montajını yapalım.