Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Bahçe ve Peyzaj

Bahçe düzenlemeleriniz ve peyzaj çalışmalarınız için uzmanından kaliteli, zamanında teslim proje ve uygun fiyatlı profesyonel hizmet sunuyoruz.

İstanbul Bahçe ve Peyzaj

İstanbul Bahçe ve Peyzaj

Bahçe Peyzaj Projelerinde Çalışma Sistemimiz!

  1. Bahçe düzenlemesi veya peyzaj projeleriniz için ücretsiz keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyor, alan büyüklüğü ve yapılması gereken işlerin niteliğine göre size hayalinizdeki görünümü elde etmeniz için gelişmiş imkanlar sunuyoruz.
  2. Bahçıvanlık hizmetlerinden, çevre aydınlatma projelerine, yeni nesil dikey hobi bahçeleri yaratmaktan, çim alan oluşturmaya, aklınıza gelebilecek her türlü çevre düzenlemesi işlerinizi kalite standartlarına ve kanunlara uygun biçimde yapıyoruz.
  3. Son teknolojiyi kullanan deneyimli çalışanlarımız ve modern tasarımları ile dikkat çeken projelerimiz ile bahçe düzenleme ve peyzaj alanında fark yaratıyoruz.
  4. Peyzaj ve bahçe düzenleme danışmanlık hizmetinin yanı sıra, canlı bitki tedariği, bahçe bakımı ve peyzaj uygulamasına dair her türlü temizlik ve tamirat hizmetlerini bir arada sunuyoruz.
  5. Yapılacak bahçe düzenleme veya peyzaj uygulamasını size özel hazırlayıp yapım aşamasından önce üç boyutlu haliyle görmenizi sağlıyoruz. Yeni trendleri takip ediyoruz. Uygulamada meydana gelebilecek arazi sorunlarını önceden belirleyerek en uygun çözümleri işin başında belirliyor, teknik bilgi ve tecrübemize dayanarak uygulama maliyetlerini önceden size bildiriyoruz.

7/24 çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif için randevu talebinde buluna bilirsiniz.