Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Bahçe Sulama Sistemleri

Bitkilerin sağlıklı olabilmesi için düzenli ve doğru zamanlarda sulanması gerekmektedir. Yanlış zamanda, aşırı sulamada ve düzensiz sulamada bitkilerin yaşamları tehlikeye girecektir. Özellikle topraktaki su oranı %75’in altına düşmesi durumunda eski canlı haline gelmeyecektir.

Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri

Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri

Bahçeler Ne Zaman Sulanmamalıdır?

  1. Güneşli havalarda sulama yapılır ise mercek etkisi nedeni ile bitkiler zarar görecektir.
  2. Nem oranın yüksek olduğu gecelerde sulama yapılmamalıdır, çimlerde mantar hastalıkları oluşacaktır.
  3. Bahçenizi sabah 6 ile 7 saatleri arasında havanın sıcaklığına göre en uygun miktarda sulanması gerekmektedir.

 

Bahçe sulama işleri her ne kadar eğlenceli olsa da işlerimizin yoğunluğu nedeni ile düzenli bir sulama yapma ihtimaliniz yoktur. Otomatik sulama sistemleri bahçeniz için cankurtaran bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem su tasarrufu sağlanmakta hem de doğru zamanda ve düzenli sulama gerçekleştirilerek bahçenizdeki bitkilerin sağlıklı olmaları sağlanmaktadır. Springler yöntemi ile çimleriniz sulanırken, selonoid vanalarla bitkiler için damla sulama yöntemi kullanılmaktadır.

Çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif için randevu oluştura bilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz talep edilen tarihte sizleri ziyaret ederek gerekli talepleri aldıktan sonra fiyat teklifini tarafınıza bildirecektir. Kurulan sistemin bakım ve periyodik kontrolleri de firmamız taran sağlanmaktadır.

Otomatik bahçe sulama sistemlerini Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Florya başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerinde uygulamaktayız.

Çağrı merkezimizi istediğiniz saat aralığında arayarak ücretsiz keşif ve teklif için randevu oluştura bilirsiniz.