Avcılar Korniş Takma

Nk Teknik hizmet seçeneklerimiz arasında yer alan Avcılar korniş takma talepleriniz için telefonlarınızı beklemekteyiz. Perdelerin çeşitliliğinin ve dizaynının çok farklı olması nedeni ile işin ehli ustalar tarafından bu çalışmalar yapılmalıdır. Nk Teknik ile stor perde, zebra perde, tül perde gibi tüm perde çeşitleri için korniş takma ve perde montaj hizmetleri memnuniyet ve fiyat garantisi ile tamamlanmaktadır.

Avcılar Korniş Takma Ustası

Avcılar Korniş Montaj hizmetlerimiz sadece sıfırdan takılan korniş montajlarını kapsamamakta olup sökülen, kırılan kornişlerin bakımlarını da yer vermektedir.

Avcılar dahilinde tüm semtlerinde hizmet verilmektedir. Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Yeşilkent, Parseller semtlerindeki korniş ve perde montajları için 7/24 telefonlarınızı beklemekteyiz.

Avcılarda Kornişci arayışlarında sizlerin en büyük problemlerinden bir tanesi çok ileri günlere atılan hizmet randevuları olmaktadır. Nk teknik olarak yeterli sayıya sahip ustalarımız sayesinde aynı gün hizmet verilmektedir. Diğer firmalar bu işi genel olarak bireysel yaptıkları için çok hızlı hareket edememektedirler.

Avcılar Korniş ve Stor Perde Montaj Fiyatları

Hizmet fiyatlarını belirlerken gözettiğimiz kriterler genel olarak şu şekildedir;

  1. Korniş kanal sayısı
  2. Korniş dışında talep edilen farklı aksesuarlar
  3. Stor, Zebra ve standart perde takma seçenekleri
  4. Metraj uzunlukları ( Çok uzun korniş takma hizmetlerinde fiyatlar o oranda azaltılmaktadır.)
  5. Dübelli yada yapıştırmalı korniş takma seçenekleri

Nk Teknik olarak yukarıdaki seçeneklere göre siz müşterilerimize hizmet fiyatı belirlemekteyiz. Avcılar Kornişçi Ustası çözümlerinde bizler profesyonelliğimize güveniyoruz.

Nk teknik olarak bu hizmet seçeneğimizi Avcılar sınırları dahil tüm İstanbul il ve ilçelerinde de yerine getire bilecek bir potansiyele sahip olmamız nedeni ile bizleri İstanbul il sınırları içerisinde istediğiniz yerden 7/24 araya bilirsiniz. Talepleriniz hızlıca en uygun fiyat garantisi ile çözüme ulaştırılacaktır.