Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Alçı Sıva Tadilatı

Garantili alçıpan uygulamalarımız ile geniş hizmet ağına sahip, işin ehli ustalarımızdan oluşan kaliteli, profesyonel ekibimiz sayesinde duvar kabarmalarına, çatlayan duvarlarınıza, su alan, tamir gerektiren, boyası akmış zeminlere en temiz ve güvenilir biçimde müdahale ediyoruz.

İstanbul Alçı Sıva Tadilatı

İstanbul Alçı Sıva Tadilatı

Alçı Sıva Tadilatı Hizmet Detayları

  1. A’dan Z’ye alçıpan, alçı sıva tadilat hizmetlerimiz ile her türlü tuğla, beton, gaz beton vb. zemine uygulanabilen kaliteli malzemelerimiz ile çözüm üretiyoruz.
  2. İç dekorasyonun temel taşlarından biri olan alçı sıva ile ilgili tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. İşlem görecek zemine en uygun uygulamayı belirleyip her ince ayrıntıyı göz önüne alarak en iyi ve sağlıklı işlemi en kaliteli malzemeler ile en uygun fiyata garantili olarak sunuyoruz.
  3. Yaşam alanlarındaki şıklık ve zarafetin detaylarda gizli olduğunu düşünerek, boya badanadan önce, eşyalarla, aksesuarlarla donatılmadan evvel gerekli olan alt zemini hazırlayan alçı dekorasyon önerilerimiz ve uygulamalarımızla dekoratif mekanlar yaratmanızı sağlıyoruz.
  4. Alçı sıva tadilatı, boya badana öncesi bakım ve onarım, dekoratif alçı uygulamalarını size özel fiyatlarla memnuniyet garantili olarak sunuyoruz. Mekanlarınız estetik ve ferah görünmesi için titizlikle çalışıyoruz.
  5. Gerek el ile gerek makine ile yapılan alçı sıva uygulamalarında, kolay ulaşılabilir hızlı servis ağımız ve ekonomik ödeme koşullarımız ile tercih sebebiyiz.