Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Alarm Sistemleri

Size özel alarm sistemi projelerimiz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Aylık veya günlük kiralama ücreti olmadan, ömür boyu ödeme yapmadan, devreye alma bedeli olmadan, keşif ve danışmanlık için hizmet bedeli ödemeden ihtiyacınıza en uygun alarm sistemine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Alarm Sistemleri

İstanbul Alarm Sistemleri

Neden bizi tercih etmelisiniz?

  1. Ücretsiz keşif ve kurulum hizmetleri avantajıyla, en iyi güvenlik çözümlerimiz için bize dilediğiniz zaman ulaşıp randevu alabilirsiniz. Hırsız alarm sistemlerinden yangın alarm sistemlerine, kameralı, sensorlu son teknoloji sistemlerimiz ve geniş ürün yelpazemizle ve uzman ekibimizle tanışıp ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
  2. 7/24 güvende olduğunuzu hissedebilir, dilediğiniz an kameralı alarm sisteminiz sayesinde mekanlarınızı internet üzerinden izleyebilirsiniz.
  3. TL üzerinden sabit fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sizin için yeterli ve en üst düzey alarm sistemi kurulumu ile ardından gerektiği an bakım onarım hizmeti de sunmaktayız.
  4. Sensorlu, titreşime duyarlı, kablosuz ya da kablolu alarm sistemlerimiz sayesinde can ve mal güvenliğinizi koruma altında tutabilir, size en uygun marka model ve sistemi uzman kadromuzun engin tecrübelerine dayanan tavsiyeleri sayesinde pişman olmayacağınız doğru alarm sistemi seçiminde bulunabilirsiniz.
  5. Ayrıca oto-araç alarm sistemleri hizmetimizde olup, teknik servis hizmetimizden yararlanma şansına da sahipsiniz.

Hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizi arayarak randevu oluşturmanızdır.