Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojinin hayatımızın tüm noktalarında yer almasının neticesi olarak Akıllı ev sistemleri sektörü hızlı bir şekilde yenilikçi bir yapıyla günlük ve ev hayatımızda yerini almıştır.  Akıllı Ev Sistemleri Konsepti ile birçok sistem bir araya getirilerek tek panel üzerinden yönetimi sağlamaktadır. Akıllı Ev Sistemleri Konsepti içerisinde yer alan bölümler; Ev otomasyonları, Alarm Sistemleri, Kamera Sistemi, Ev ısı sistemi, Ses Sistemleri vb.

İstanbul Akıllı Ev Sistemleri

İstanbul Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemi İle Yapılabilecek Bazı Senaryolar

  1. Evinizin herhangi bir bölümünde gaz ve su sızıntısı olduğunda ana vanayı kapatabilir.
  2. Evinizde olmadığınız bir durumda oluşabilecek herhangi bir güvenlik uyarısında sizlere uyarı vererek uzaktan evinize bağlanarak kamera ile evinizi izleye bilirsiniz.
  3. Evinizi siz yokken havalandırabilir.
  4. Evinizin ışıklandırma sistemini gerek belirli saatlere göre gerek ise günışığı seviyesine bağlı olarak kontrol edebilirsiniz.
  5. Havanın kararması durumunda pencere ve perdeleri kapattırabilirsiniz.
  6. Odada kimse olmadığında çalışan ışık ve klimayı kapattırabilirsiniz.
  7. Topraktaki nem durumuna göre otomatik sulama sistemini çalıştırabilirsiniz.
  8. Unutkanlıklara karşın ütü, elektrikli ocak gibi aletlerin takılı olduğu prizlerin elektriğini kesebilirsiniz.
  9. Evde kimsenin olmadığı durumlarda güvenlik amaçlı çeşitli saat aralıklarında istediğiniz odakların ışıklarını yakıp sonrasında söndüre bilirsiniz.

Bunun gibi birçok senaryoyu talepleriniz doğrultusunda programlaya bilirsiniz. Akıllı ev sisteminin dokunmatik kontrol panelini evde yada istediğiniz herhangi bir noktadan ipad, iphone, android yazılımlı diğer mobil cihazlarla ulaşım sağlayarak yönete bilirsiniz. Müşteri destek hattımızı 7/24 arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz. Oluşturulacak randevu tarihine göre ekiplerimiz sizleri ziyaret edecektir.

Akıllı Ev Sistemleri İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde kurmaktayız. Öncelikli ilçelerimiz Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Florya, Bahçeşehir, Küçükçekmece ilçelerini kapsamaktadır.

Çağrı merkezimizi iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak 7/24 araya bilirsiniz.